2010 | MEDITERRANEAN | INTERNATIONAL | CUP (Cadets 01/01/94) | |
HORA | EQUIP | RES | EQUIP | LLOC |
31/03 | ||||
09:00 | SCH FC | 0-4 | Junior FC | Sant Feliu de Guixols |
09:00 | Vic Riuprimer Refo FC | 4-0 | Ef. Tramuntana | Platja d'Aro |
09:00 | Gama Osaka | 3-0 | Lask Linz | Sils |
09:00 | UE Sant Julià | 0-0 | UD. Casetas | Llagostera |
09:00 | EF. Gironès-Sabat | 2-0 | UD. Mar Bella | Hostalric |
10:00 | Volcan Junior | 3-0 | P Keski - Uusimaa | Sant Feliu de Guixols |
10:00 | C.At. Segre | 2-1 | Racing Sarrià FC | Platja D'Aro |
10:00 | México National Team | 3-1 | Australian FS | Hostalric |
10:00 | FE Palamós | 2-1 | C. Gimnàstic Manresa | Llagostera |
10:00 | China Natinal Team | 3-1 | Australian FS | Hostalric |
11:00 | CD Plus Ultra | 0-3 | CE L'Hospitalet | Sant Feliu de Guixols |
11:00 | CF Vilanova i la Geltrú | 1-0 | UE Can Gibert | Platja d'Aro |
11:00 | Aspire Football Dreams | 6-0 | PB Japan | Sils |
11:00 | Girona F.C. | 3-0 | UE Llagostera | Llagostera |
11:00 | F.C. Barcelona | 8-0 | Kyoto Sanga | Hostalric |
12:00 | EF Sant Feliu Guixols | 0-2 | St. Ignasi Sarrià | Sant Feliu de Guixols |
12:00 | FC TRP | 1-0 | Hakoah Amidar Ramatgan | Platja d'Aro |
12:00 | RCD Espanyol | 3-1 | Yokohama SC | Sils |
12:00 | Alboraya UD | 2-0 | UE Olot | Llagostera |
12:00 | Brazil National Team | 5-0 | CFD Alcobendas | Hostalric |
13:00 | Torrellano Illice FC | 0-0 | Farners Selva | Platja d'Aro |
13:00 | FC Utrecht | 1-0 | Salvador FC | Sils |
13:00 | Australian FS 95 | 0-6 | Hellerup IK | Llagostera |
13:00 | UE Figueres | 1-0 | FP CE Júpiter | Hostalric |
01/04/09 | ||||
09:00 | Lask Linz | 2-2 | EF Gironès - Sabat | Sant Feliu de Guixols |
09:00 | Junior FC | 5-0 | UE Sant Julià | Platja d'Aro |
09:00 | UD Mar Bella | 0-4 | Gamba Osaka | Sils |
09:00 | Racing Sarrià FC | 1-6 | China National Team | Llagostera |
09:00 | Australian FS | 1-2 | C.At. Segre | Hostalric |
10:00 | PB Japan | 1-2 | CD Plus Ultra | Sant Feliu de Guixols |
10:00 | CE L'Hospitalet | 0-1 | Aspire Football Dreams | Platja d'Aro |
10:00 | CFD Alcobendas | 1-4 | Girona FC | Sils |
10:00 | UE Llagostera | 0-6 | Brazil National Team | Llagostera |
10:00 | UD Casetas | 1-1 | SCH FC | Hostalric |
11:00 | Yokohama SCH | 0-1 | EF Sant Feliu Guixols | Sant Feliu de Guixols |
11:00 | C. Gimnàstic Manresa | 0-7 | México National Team | Platja d'Aro |
11:00 | Club La Vall | 2-4 | FE Palamós | Sils |
11:00 | St. Igansi Sarrià | 0-3 | RCD Espanyol | Llagostera |
11:00 | Salvador FC | 0-1 | UE Figueres | Hostalric |
12:00 | Farners Selva | 10-0 | Australian FS 95 | Sant Feliu de Guixols |
12:00 | UE Can Gibert | 0-1 | FC Barcelona | Platja d'Aro |
12:00 | FP CE Júpiter | 0-0 | FC Utrecht | Sils |
12:00 | Hellerup IK | 2-2 | Torrellano Illice CF | Llagostera |
12:00 | Kyoto Sanga | 0-2 | CF Vilanova i la Geltrú | Hostalric |
13:00 | P Keski- Uusimaa | 1-0 | Vic Riuprimer Refo FC | Sant Feliu de Guixols |
13:00 | Nakoah Amidar Ramatgan | 0-4 | Alboraya UD | Platja d'Aro |
13:00 | EF Tramuntana | 1-3 | Volcan Junior | Sils |
13:00 | UE Olot | 7-1 | FC TRP | Hostalric |
15:00 | China National Team | 2-1 | C At. Segre | Sant Feliu de Guixols |
15:00 | Gamba Osaka | 1-3 | EF Gironès- Sàbat | Platja d'Aro |
15:00 | Racing Sarrià FC | 1-0 | Australian FS | Sils |
15:00 | UD Mar Bella | 0-4 | Lask Linz | Llagostera |
15:00 | SCH FC | 2-1 | UE Sant Julià | Hostalric |
16:00 | Brazil National Team | 1-1 | Girona FC | Sant Feliu de Guixols |
16:00 | CE L'Hospitalet | 2-0 | PB Japan | Platja d'Aro |
16:00 | UD Casetas | 0-4 | Junior FC | Sils |
16:00 | UE Llagostera | 0-2 | CFD Alcobendas | Llagostera |
16:00 | Aspire Football Dreams | 6-0 | CD Plus Ultra | Hostalric |
17:00 | RCD Espanyol | 1-0 | EF St. Feliu de Guixols | Sant Feliu de Guixols |
17:00 | FC Utrecht | 4-0 | UE Figueres | Plataja d'Aro |
17:00 | C. Gimnàstic Manresa | 0-0 | Club La Vall | Sils |
17:00 | México National Team | 11-0 | FE Palamós | Llagostera |
17:00 | St. Ignasi Sarrià | 2-2 | Yokoham SC | Hostalric |
18:00 | UE Olot | 3-2 | Hakoah Amidar Ramatgan | Platja d'Aro |
18:00 | FP CE Júpiter | 1-2 | Salvador FC | Sils |
18:00 | Farners Selva | 3-0 | Hellerup IK | Sta. Cristina D'Aro |
18:00 | FC TRP | 0-7 | Alboraya UD | Llagostera |
18:00 | Australian FS 95 | 0-4 | Torrellano Illice FC | Hostalric |
19:00 | UE Can Gibert | 1-1 | Kyoto Sanga | Platja d'Aro |
19:00 | FC Barcelona | 5-0 | CF Vilanova i la Geltrú | Sils |
19:00 | EF Trmauntana | 0-7 | P Keski-Uusimaa | Llagostera |
19:00 | Volcan Junior | 2-0 | Vic Riuprimer Refo FC | Hostalric |
dijous, 1 d’abril del 2010
PLE DE VICTÒRIES EN LA PRIMERA FASE
DEL CADET "A" AL TORNEIG DEL MIC
DEL CADET "A" AL TORNEIG DEL MIC
Etiquetes de comentaris:
cadet A,
MIC,
torneigs futbol base
Subscriure's a:
Comentaris del missatge (Atom)
Cap comentari:
Publica un comentari a l'entrada